Search Keyword: Total 79 results found.
  Ordering

LEROS BABY Dětský čaj s ovocem

Ovocný čaj

Ovocný čaj

Charakteristika čaje

Čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých.Doplněk stravy.

Balení

20 nálevových sáčků po 2,0 g

Složení

Květ ibišku (26 %), šípky (24 %), anýz (15 %), plod borůvky (10 %), jablka (10 %), rooibos (5 %), plody černého rybízu (5 %), plody aronie - černého jeřábu (5 %).

Příprava a dávkování

Nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. V letních měsících doporučujeme podávat vlažný nebo chlazený. Čaj je možno dochutit.K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.Kojenci od 9 měsíců jeden šálek denně.Děti od 3 let jeden šálek 2-3x denně.Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj.Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. OD UKONČENÉHO 9. MĚSÍCE.BEZ CHEMICKÝCH PŘÍSAD A AROMAT. BEZ PŘIDANÉHO CUKRU.Schváleno Českou pediatrickou společností.Notifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR:HEM-3514-12.11.03-31631

Zakoupíte

v potravinách, drogeriích a lékárnách

LEROS BABY Dětský čaj Spokojené bříško

Bylinný čaj

Bylinný čaj

Charakteristika čaje

Bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Anýz, fenykl, šípky a list maliníku přispívají k normální funkci trávicího traktu.

Balení

20 nálevových sáčků po 2 g

Složení

Anýz (20 %), fenykl (20 %), šípky (20 %), jablka (20 %), list maliníku (10 %), rooibos (10 %).

Příprava a dávkování

1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování v přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně.Děti od 1 roku do 3 let: 1-2 šálky denně.Děti od 3 let a dospělí: 2-3 šálky denně.Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. BEZ CHEMICKÝCH PŘÍSAD A AROMAT.BEZ KOFEINU.BEZ PŘIDANÉHO CUKRU.

LEROS Borůvka nať

Balení

20 nálevových sáčků po 1,5 g

Složení

Nať borůvky (Myrtilli herba)

Příprava a dávkování

Nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody, vyluhujeme v přikryté nádobě 5 - 10 minut. Připravuje se vždy čerstvý.Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

Nenahrazuje běžnou lékařsky indikovanou léčbu diabetu.Není určeno pro děti.

Zakoupíte

v lékárnách

LEROS Černý bez květ

Balení

20 nálevových sáčků po 1,0 g

Složení

Květ černého bezu (Sambuci nigrae flos)

Příprava a dávkování

Nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a necháme 5-10 min. vyluhovat. Čaj je možné dochutit, nejlépe medem. Připravuje se vždy čerstvý.Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění

Není určeno pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Zakoupíte

v lékárnách

LEROS CHAMOMILLA BOHEMICA

Heřmánek pravý

Heřmánek pravý

Charakteristika čaje

CHAMOMILLA BOHEMICA je unikátní odrůda heřmánku pravého, který je pěstován výhradně v oblastech Čech. Podnebí a půda Čech spolu s tradičními způsoby pěstování zaručují jedinečné podmínky, které heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA ke svému růstu potřebuje. Evropská unie proto udělila heřmánku CHAMOMILLA BOHEMICA oprávnění užívat ochrannou známku Chráněné označení původu. Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA vyniká svou vysokou kvalitou. Obsahuje mnoho účinných látek a k jeho jedinečným vlastnostem patří vyšší množství silice i vyšší obsah chamazulenu. Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA si můžete vychutnat jako čaj, anebo si dopřejte relaxaci ve formě koupele.Heřmánek přispívá k normálnímu trávení, napomáhá též relaxaci a zdravému spánku. Zevně ve formě nálevu lze použít k omývání, obkladům i ke koupelím.

Balení

sypaná bylina 50 g

Složení

Květ heřmánku pravého (Matricariae flos) z oblastí Čech.

Příprava a dávkování

Nápoj: 1 čajová lžička heřmánku se přelije šálkem vařící vody a po 15 minutách vyluhování se scedí. Nálev se pije teplý 3x denně po jídle. Připravuje se vždy čerstvý. Omývání, obklady, koupele: 2-3 polévkové lžíce heřmánku se přelijí půl litrem vařící vody a po 15 minutách vyluhování se scedí. Nálev se používá mírně teplý.

Upozornění

U citlivých osob možnost alergických reakcí. Nepoužívejte při přecitlivělosti na heřmánkový květ.

Zakoupíte

v lékárnách Sezónní výrobek. Lze zakoupit do vyprodání zásob.

LEROS Dětský bylinný čaj s heřmánkem

Bylinný čaj

Bylinný čaj

Charakteristika čaje

Vyvážená čajová směs, připravená podle tradiční receptury. Heřmánek, fenykl a máta přispívají k dobrému zažívání dětí i dospělých. Lze jej použít i místo pravého čaje.Přípravek mohou užívat děti od 9 měsíců, mladiství a dospělí.Doplněk stravy.

Balení

20 nálevových sáčků po 1,5 g

Složení

Heřmánkový květ (26 %), fenyklový plod (22 %), nať máty peprné (12 %), proskurníkový kořen (10 %), ostružiníkový list (10 %), list jitrocele kopinatého (5 %), chmelová šištice (6 %), mateřídoušková nať (5 %), květ černého bezu (2 %), kořen lékořice (2 %).

Příprava a dávkování

1 nálevový sáček se přelije 200 ml (0,2 l) vařící vody a po 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme, čaj se nesmí vařit. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.Děti od 9 měsíců do 3 let: 1/2 - 1 šálek denně. Děti od 3 do 12 let: 1-2 šálky denně.Mladiství od 12 let a dospělí: 3 šálky denně.Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění

Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.Neužívejte při přecitlivělosti na menthol, anethol nebo na rostliny čeledi miříkovitých (okoličnatých) (např. anýz, kmín, celer, koriandr, kopr), dále z čeledi hvězdnicovitých (heřmánek).V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.Schváleno Českou pediatrickou společností.Notifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR: OVZ-35.1-14.12.2011-5528

Zakoupíte

v lékárnách